Ansatte

Sigurd Vik / Daglig leder / CEO

sigurd.vik@aquanext.no +47 92 62 92 00

Helene Barkved /Key Account Manager

helene.barkved@aquanext.no +47 95 79 42 29

Eivind Haugsland / Key Account medarbeider

eivind.haugsland@aquanext.no +47 90 41 46 54

Margrethe Øen / Prosjektmedarbeider

margrethe.oen@aquanext.no +47 93 81 27 89

Magne Torgersen / Prosjektleder DNB-Globen

magne.torgersen@magnetor.no

Bodil Strand / Hotell Booking

bodil.strand@aquanext.no

Kirsti Sømme / Rådgiver

kirsti.somme@blueplanet.no +47 90 58 04 25

Utstilling

Rune Haldammen / Prosjektleder

rune.haldammen@stavanger-forum.no +47 97 75 77 61

Eiere og styre

Stiftere og eiere av AquaNext AS er Blue Planet, Offshore Northern Seas (ONS), Næringsforeningen i Stavanger-regionen, Validé og Stavanger Forum. Selskapet er basert på non-profit. AquaNext skal støtte opp om den nasjonale og globale satsingen på havbruksnæringen ved å ta en ledende rolle som konferanse- og utstillingsarena for ny teknologi og nye innovasjoner for bærekraftig vekst.

Styret

Erlend Sødal (styreleder) /

Rådgiver og sjømatentusiast

Kari Birgitte M. Wiig /

Forretningsutvikler, Validé

Jon Are Rørtveit /

Visepresident, ONS

Alexander Landsnes /

Adm. direktør, Stavanger Forum

Tormod Andreassen /

Næringspolitisk leder, Næringsforeningen i Stavanger-regionen